Oyun Yarışma Sohbet

İrc dünyasının sohbet odalarının yanı sıra Oyun Yarışma Sohbet odalarında da çok güzel arkadaşlıklar başlamaktadır, bir taraftan Oyun oynarken birbirleri ile yarışmaktan ve Bedava Sohbet’in keyfini çıkarmak tabiki siz misafirlerimizin en büyük hakkı. Bizim amacımızda sizleri rahat bir ortamda yepyeni arkadaşlıklar kurdurmaktır. Oyun kanallarında oyun oynamak çok zevkli olduğu gibi sohbetlerle oyun oynamak hafızaları tazelemekte büyük bir fırsattır.

Oyun Sohbet Odaları her daim onlinedir, hangi saatte giriş yaparsanız yapın ,üstelik kesintisiz Radyo yayını ile beraber Oyun kanallarında yarışmak, yepyeni arkadaşlıklar kurmaktan öte, insanların kimselere anlatamadıkları sırlarını birbirleriyle paylaşmaları çok büyük bir önem sağlar. Sohbet kanallarında konuşulduğu gibi birebir konuşmakta mümkündür, iki kişinin konuşması iki kişi arasında kalmaktadır. Bunun için yapacağınız Özel sohbet için /q nick yani sohbet edeceğiniz kişinin nickini yazarak özele geçebilir dertlerinizi sıkıntılarınızı ya da gırgır şamata yapabilirsiniz.

Yepyeni arkadaşlıkların mekanı olan Oyun Yarışma Sohbet odalarında vakit geçirmek dertlerinden sıkıntılarından streslerinden kurtulmak isteyen herkes burada, Peki siz neredesiniz? Haydi Bedava Sohbetin keyfini çıkarmaya var mısınız?