Yeni İrc Sohbet Odaları

Yenilikleriyle tanınan Sohbet Sitemiz de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yeni İrc Sohbet Odaları

sizler için kendini yenilemeye devam etmektedir, Dünyanın her yerinden Mobil uyumlu akıllı telefonlarınızla bulunduğunuz her ortamdan kolaylıkla bizlere ulaşabilir yepyeni arkadaşlıklara kucak açabilirsiniz. Siz değerli üyelerimizden ricamız, kişisel bilgilerinizi yeni tanıştığınız arkadaşlarla veya tanımadığınız kişilerle paylaşmayınız. Tamamen ücretsiz olarak giriş yapabileceğiniz Sohbet Kanalımızda günün stresinden uzaklaşmak sizinde hakkınız. 7/24 online olan ve keyifli saatler geçireceğiniz yüzlerce kişinin ziyaret ettiği çok güzel bir mekandasınız. yepyeni arkadaşlıklar arıyorsanız tam yerindesiniz.

Yeni İrc Sohbet Odaları

Kesintisiz Radyo yayını ile birlikte muhteşem Oyun kanalları hafızalarınızı güçlendirmeye yardımcı olacak ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız bile.

Bedava Sohbet Odalarına giriş yaptığınızda kullanıcı adınızı şifrelemek zorunda değilsiniz ama kullandığınız Nick’inizin başkaları tarafından kullanılmasını istemiyorsanız mutlaka şifreleyerek korumanız altına alabilirsiniz. Şifrelemediğiniz Nick’lerden Yönetim sorumlu değildir. Nickinizi şifrelemek bir kaç saniyedir, Örnek: /ns register şifre mail Yani çok zamanınızı almayan bu işlem ile Nick’inizi emniyete almış olursunuz, Nick’inizi şifrelemek sizin yararınızadır.

Şimdi gelelim Sohbet kanalımıza girmenin kolaylığından söz etmeye… Tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınıza yükleyip kurulumunu yapacağınız Mirc programından (Script’ten) sadece kullanıcı adınızı yazarak kolaylıkla giriş yaparak stresten günün yorgunluğundan uzaklaşıp, beyninizi yenilemiş olacaksınız.

Yeni İrc Sohbet Odaları

Bedava Sohbetin keyfini yaşayabilirsiniz. Herkes Burada… Siz Neredesiniz ? Bekliyoruz.. 🙂